Projekt “Mladi kao aktivni akteri”

Logo_1

 

 

Grad Ludbreg je 3. prosinca 2014. godine započeo s provedbom projekta „Mladi na području Grada Ludbrega kao aktivni, informirani, društveno, politički odgovorni akteri“ koji je financiran od strane Ministarstva socijalne politike i mladih u okviru prioritetnog područja „ Lokalni programi za mlade“.
Nositelj projekta je Grad Ludbreg a partneri na projektu su Lumen, ludbreška udruga mladih entuzijasta i Srednja škola Ludbreg. U svojstvu pridruženog suradnika u implementaciji projektnih aktivnosti sudjelovat će Pučko otvoreno učilište.
Projekt će biti implementiran u vremenskom razdoblju od četiri mjeseca i podijeljen je u četiri radna paketa dok potrebna financijska sredstva za njegovu efektivnu implementaciju iznose 40.000,00 kn. Ono što valja napomenuti je da će Ministarstvo socijalne politike i mladih ovaj projekt financirati u 100 postotnom iznosu.

Dodatni materijali:

Održan 1. radni sastanak
Planer aktivnosti za 12. i 1. mjesec

Gantogram
UPITNIK

Sazetak projekta za javnost

Lista prijedloga i kritika 2 verzija

LISTA ideja

BLOG

GALERIJA

footer