Održan je drugi sastanak volontera

 

U utorak, dana 13.01.2015. održao se sastanak u gradonačelnikovom uredu na kojem je prisustvovala voditeljica projekta Petra Međimurec te volonteri iz udruge Lumen.  Svrha sastanka je bila podjela dužnosti među volonterima vezanih uz projekt „Mladi na području grada Ludbrega kao aktivni,informirani, društveno, politički odgovorni  akteri“.

Zadatak volontera je podjela evaluacijskih materijala, tj. upitnika, lista ideja, kritika i prijedloga od strane mladih grada Ludbrega. Također, u planu je izrada web stranica (blog, facebook) preko kojih ćemo informirati mlade o svim bitnim aspektima projekta. Uz pisani sadržaj, objavljivati će se foto galerije sa sastanaka i radionica.  Isto tako, ideje mladih biti će prikazane preko fotografija i tekstova vezane uz lokacije i situacije grada Ludbrega.

Preko navedenih aktivnosti želimo uključiti mlade u aktivno provođenje ideja a samim time poboljšati kvalitetu zajednice u kojoj se nalazimo.

(Tanja Grginić i Mario Kovačić)